Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Még megéri Sony Ericsson Live...

Még megéri Sony Ericsson Live with Walkman-t venni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 18. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Állapotától, és árától függ. Az Xperia U alatt levő telefonok legerősebb csoportjába tartozik, én már 1 éve használom nagy megelégedéssel.
2013. jan. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is lww-ant használok nem gyári rom-al igaz de 6200pontot érek el vele antutu-n míg az xperia u 5400 körül volt mikor haverét mértük :D A lww walkman egy walkman mobil rettentő hangos tiszta dupla hangszórós telefon tele tudod rakni zenével játékokkal...stb míg az U-ba csak gyári 4gb van amit nem lehet memória kártyával bővíteni, kijelzője kicsit szebb az u-nak de keskenyebb, készenléti idő is sokat számít nekem és a lww-n kb 100órát ráver (repülő üzemmódba, alvó állapotban tesztelik) Ha elém raknák a két telefont, hogy válasszak úgy, hogy nem adhatom el akkor a Sony Ericcson Live Whit Walkman-t tenném zsebre :D

Ui.: Öcsém ZTE Gand X in-t vett és megvan vele elégedve bár az én kezembe nem sokat volt véleményt nem tudok mondani de tetszett :D

2013. jan. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!