Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik még kártya alakú...

Létezik még kártya alakú feltöltőkártya?

Figyelt kérdés
Nekem már ezer éve számlás telefonom van, de most ajándékba szeretnék valakinek feltöltést venni. viszont nem akarom online feltölteni, mert majd csak két hónap múlva jár le az egyenlege, akkor töltenénk fel, de a szülinapja meg most lesz, arra lenne ajándék. Ezért érdekel, hogy tudok-e venni neki igazi kártyát és ha igen, hol. Ja, telenoros ez majdnem lemaradt :)

2013. jan. 18. 18:09
 1/4 Szuszi ツ válasza:
Persze hogy van még Én még a nagyobb tesco-kban is láttam már telenor, vodafon, t-mobile, tesco mobile feltöltőkártyákat!
2013. jan. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szuszi ツ válasza:
Budapesten számtalan pláza tesco-jában megtalálhatod őket
2013. jan. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
na, ma pont az érdi tesco információjában kérdeztem rá, de azt mondták csak online tudják feltölteni. Holnap akkor megpróbálom egy másikban. Köszi a válaszokat!
2013. jan. 18. 18:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Telenor üzletekben szokott még lenni, meg nagyobb postákon is kell hogy legyen.
2013. jan. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!