Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan aki több telefont...

Van olyan aki több telefont (kettőt vagy hármat) használ egyszerre? Ha igen akkor miért?

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem túl nehéz a megoldás: céges/saját kártya.
2013. jan. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Én nagyon sokáig használtam egyszerre kettőt, egy vodásat és egy tmobosat, aztán egy rövid ideig, hármat is, mikor megvettem az új telómat, akkor minden három nagy szolgáltatótól volt egy telefonom. Az volt az ok, hogy párom vodás, így vele a vodáson olcsóbb, a harmincas azért kellett, mert itt nálunk nem mindenhol van voda térerő, meg a vodás az olyan nagyon titkos szám :) Aztán meg lett a telenoros új teló, a harmincast már nem nagyon használom, mert már rég volt feltöltve még pár száz forint van rajta, de már magammmal nem nagyon viszem, a vodafonost se cipelem már, illettve fizukor szoktam,mert arra kapok smst a banktól :) Az új teló, a huszas, az jönvelem mindenhova és mivel okosteló,neten mindig elérhető vagyok mindenkinek rajta :) Ez elég bonyolult, így visszaolvasva:) Te is többet használsz?
2013. jan. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kettő van, az egyik csak arra hogy amikor koszos melót csinálok akkor átirányítom rá a hívásaimat.

Az N9-em sajnálnám összefestékezni, porba ejteni, összekarcolni, mert meló közben is telefonálok.

Amúgy meg szeretem az okosteló tudását és melón kívül ki is használom, melóba pedig egy minimál nokiám van, amit nem sajnálok ha el kell dobni mert tönkrement, fél évente kb új kell belőle 4 ezer forintért.

2013. jan. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!