Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Szeretnék új telefont venni. Kinéztem hármat, ami jónak TŰNIK (tudása is) és kívülről is tetszik.. Viszont én nem igazán értek az ilyenekhez, szóval azt úgy tudom mi az a megapixel meg ilyenek, ezeket az alap dolgokat, de nem nagyon vágom ezeket a dolgokat.. (igen, lány vagyok..) szóval, ha belinkelem, mondanátok véleményt, hogy a tudása alapján, vagy esetleg akinek van valamelyik, az alapján, melyik lenne a legjobb (ár függvényében is, hogy ér-e annyit..), melyiket válasszam? Meg még az lenne a kérdésem, hogy ha van a telón szélessávú internet az azt jelenti, hogy wifi és stb nélkül, ingyen lehet rajta netezni? Bocs a hülye kérdésért, de tudni akarom mit veszek. :D Köszi előre is..


[link]


[link]


[link]


2013. jan. 18. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Samsung galaxy s advancet vedd meg.A szélessávú internet nem ingyenes
2013. jan. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem. :) 1-0-0 galaxynak :D egyéb vélemény? egyébként nekem is az tűnt a legokosabbnak.. de ugye én nem értek hozzá. :/
2013. jan. 18. 20:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem osztom az èszt :D Az nem az én dolgom. www.compare-cellphones.org itt össze tudod hasonlítani a telefonokat :)
2013. jan. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké köszi. :) személyes tapasztalat valamelyikkel esetleg? :)
2013. jan. 18. 21:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az xperia u. Azért mert jobban van optimalizálva az advance-nél, szebb a kijelzője, és jobb az anyaghasználata, és jobban meg is éri ag árát. Az S advance árán meg már tudnál Xperia P-t venni, ami minden téren veri.
2013. jan. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!