Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Emelt díjas sms kérdés?

Emelt díjas sms kérdés?

Figyelt kérdés
Van egy oldal, amire küldenék egy emelt díjas sms-t, de félek, hogy átverés--> fel van tüntetve az ára.. ez esetbe én fordulhatok rendőrséghez? Esetleg lehet ellene tenni valamit, ha becsapnak?
2013. jan. 18. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
így hogy nem írod meg mi az oldal nem fogsz érdemleges választ kapni
2013. jan. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem az oldal a lényeg:D lehetne akármilyen oldal.. általánosságba érdekel, hogy ez ellen lehet e tenni? vagy ha én elküldöm rá az sms-t leveszi pénzem aztán csak leshetek? egyébként nem érdekel semmilyen oldal.. igazából, azért kérdem, mert valaki mondta, hogy küldjek emelt díjas számára sms-t, de 100%-ig biztos vagyok benne, hogy átverés.. és szeretném lebuktatni.
2013. jan. 18. 19:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Ennek így semmi értelme.

Mivel csapna be az az oldal ahová küldöd az sms-t.

Ha becsapva érzed magad akkor először olvasd el az ÁSZF-et és ha még mindig akkor a fogyasztó védelemhez lehet fordulni a panasszal.

2013. jan. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azzal, hogy nem váltja be az ígéretét!

Törvényre és jogokra vagyok kíváncsi. Én úgy tudom, hogy ha megmondja az emelt díjas sms árát és ha én küldök rá sms-t, akkor az már az én bajom. Akármit is csinál.

2013. jan. 18. 20:01
 5/5 anonim ***** válasza:
2013. jan. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!