Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Routerem adja a wifi jelet,...

Routerem adja a wifi jelet, de nem lehet rá csatlakozni telefonnal. Van erre megoldás?

Figyelt kérdés
Egyedül a laptop tud rácsatlakozni a wifi jelre, de egyik mobilom se. Galaxy S2 és SonyEriccson X8-am van, de ha beírom a wifinek a jelszavát, csak annyit ír ki mindkettő, hogy: Mentve, WPA/WPA2 védelemmel. Régen működött, de mióta elköltöztünk és újra be lett üzemeltetve azóta se az enyém, se a barátaim nem tudnak rácsatlakozni mobillal. Próbáltam már kivenni a jelszavát, vagy más jelszót adni neki de mindig ugyan ezt írta ki. Egyszer már azóta újraraktam és így se lett jó, erre van megoldás?

2013. jan. 19. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:
nézd át a router beállításait, mac szűrés nincs beállítva? megy a dhcp, van tartomány megadva az osztandó IP-nek?
2013. jan. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már próbáltam a beállításoknál, mac szűrőnél meg csak a számítógépen címe van bent, nincs ott a laptopé pedig azt napi szinte felcsatlakozik rá. meg ennél a elkinnél nehezen igazodok el.
2013. jan. 19. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!