Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Felpontozlak. Elvesztettem a...

Felpontozlak. Elvesztettem a mobilomat, amin be voltam jelentkezve facebookra. Valaki szerintem megtalalta, mert volt fent az fb-men.

Figyelt kérdés
Azonnal megv8ltoztattam a jelszót, ///beallitottam, hogy minden helyről ahova eddig bejelenzkeztem jelentkezzen ki. ///Ha az a mobil akkor eppen ki volt kapcsolva, es ha bekapcsolja, az kijelentkezik a facebookbol??

2013. jan. 19. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ba'zki hogy lehet valaki ekkora facebook fan? Tiltasd le a telefonod. Ennek kellett volna az első dolognak lenni.
2013. jan. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha bepipáltad, hogy jelentkezzen ki mindenhonnan, akkor onnantól nincs gond.
2013. jan. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
sim nincs benne, csak netezesre hasznaltam. De en most a facebook miatt aggodok. Az most kijelentkezett??
2013. jan. 19. 16:06
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi a v8laszokat. ment a zold kez. de ha akkor eppen a telefon ki volt kapcsolva, es ha utanna akkor is kijelentkezik??
2013. jan. 19. 16:10
 5/11 anonim ***** válasza:
ki
2013. jan. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha a jelszót megváltoztattad, akkor nem tud bejelentkezve maradni. A másik lehetőség, a biztonsági beállításoknál megszakítod az aktív bejelentkezéseket a mobilról.
2013. jan. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mármint a számítógépről a facebookban - így értettem -
2013. jan. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

" A másik lehetőség, a biztonsági beállításoknál megszakítod az aktív bejelentkezéseket a mobilról.

"

Ezt hogyan kell??

2013. jan. 19. 18:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Bemész a facé főoldalára, ott jobb felső sarok, fogaskerékre katt, adatvédelmi beállítások katt, biztonság katt, aktív bejelentkezések, és ott meg kell szakítani a kapcsolatot.
2013. jan. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ. Nekem itt 2 helyről vannak fent. 1. én 2. egy másik személy egy másik városból. nos arrak rámentem hogy megszakítás, akkor ő már nem tud a mobiól visszamenni a facebookomra?
2013. jan. 19. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!