Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó telefon az iPhone 4S?

Jó telefon az iPhone 4S?

Figyelt kérdés
Akarok venni telót és nem tudom hogy az iphone 4s mennyire jó.5 az túl sokba kerül és így ezt gondoltam.Akinek van vagy volt ilyen az írja le a hátrányát és előnyét.Lehet hogy hülye kérdés de van háttérkép?Mert ahogy néztem videót csak bill. zár volt és utána rögtön a menü.Előre is köszi:)

2013. jan. 19. 16:55
1 2
 1/13 anonim válasza:
59%
De még mennyire! *-*
2013. jan. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
Nincs benne "háttérkép", csak a menü. Nekem ez pl. pont tetszik. Ha nagyon szükséged van "háttérképre", akkor androidos telót válasz. Egyébként qrva jó telefon, ha lett volna rá pénzem tuti azt veszem. Így csak egy foso xperia sola -m van :(
2013. jan. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
sola se rossz, de amúgy van háttérkép. widgetes főképernyőre gondoltál sztem :D
2013. jan. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Jó az iPhone is, jó egy Androidos telefon is, de még a Wp8-as is, csak mindegyik másban erősebb.

Kérdésedből egyértelműen kideríthető, hogy az iPhone vagy akármilyen okostelefon 10%-át sem fogod tudni kihasználni, így érdemes lenne újragondolnod, hogy van-e értelme kiadni 100k-t (vagy amennyiért veszed) egy telefonra, miközben feleannyiért is kapsz már olyat, ami neked elég.

2013. jan. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hidd el hogy ki fogom használni:) Csak ez olyan fura volt hogy nincs rendes háttérkép csak a menü de ez végülis mind1.
2013. jan. 19. 21:09
 6/13 Multigod97 ***** válasza:
nem értem ezt a háttérképes valamit...
2013. jan. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Úgy értem a rendes háttérképet mint pl. az androidos telefonokon meg a régebbi telefonokon van.És onnan tudsz belépni a menübe.
2013. jan. 20. 09:09
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi van? Milyen háttérkép? Tudod te mit jelent maga a szó, hogy háttérkép??
2013. jan. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%
Utolsó: Minimális intelligenciával lehet tudni, hogy mire gondol.
2013. jan. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

2 perc után levágtam miről beszélsz :) .

(Szerintem arra gondol, hogy feloldod a telefont, és egy ilyen van előtted:

[link]

És innen tudsz menni az alkalmazásokhoz.

Ilyen nincs az iPhone-on. De szerintem nincs értelme személy szerint én utáltam androidon. Most iPhone 4S-em van. Megéri.

2013. jan. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!