Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia S telefont újonnan...

Ooknub kérdése:

Sony xperia S telefont újonnan T-Mobil-osan, vagy függetlenűl érdemes venni?

Figyelt kérdés
A függőség nem szempont, azt ne írjátok érvnek!

2013. jan. 19. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Függetlenül vedd. Gyorsabban kijönnek a szoftverfrissítések, nyitható a bootloader, nincs tele rengeteg T-Mobile cuccal a telefon...
2013. jan. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Hol érdemes venni a neten? Azt ki tudja, hogy fut-e rajta a skype rendesen, tehát kép és videó is?
2013. jan. 19. 21:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Amit fentebb írtam, az Xperia P telefonra vonatkoztak, a kérdés szempontjából ugyanaz igaz mindkettőre, nekem P van. A P jelenlegi legideálisabb netes beszerzési helye a www.nextelshop.hu, szerintem az S is nyugodtan rendelhető innen.
2013. jan. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én szolgáltatónál előfizuval olcsóbban megkaptam de tény, hogy az Xperia S gsm boltokban olcsóbb mint szolgáltatónál, én is gondolkoztam rajta, de végül rá lettem erre beszélve.. mondjuk így ha külföldre költöznék, muszáj lesz függetleníteni...


Az azért szerintem jó, ha gyári garis és nem valami zuggsm garija van csak hozzá, ahová esetleg külföldről hozzák be használtan.

A T nem tolta tele hülyeségekkel, voltak képek meg zenék de le tudtam törölni.

2013. jan. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi. a nextel-nél valami roppant horror áron van, talán a legdrágább az országban, én a legjobb áron most a vipphone-nál látom, de mit jelent az, hogy gyári gari, és honnan lehet azt tudni, hogy az van e hozzá?
2013. jan. 20. 12:51
 6/9 anonim ***** válasza:

Horror áron? Most gyorsan megnéztem az árakat, T-Mobile kártyásan 107.991 Ft, Edigital 109.900 Ft 2 év gyári garanciával, Vip-Phone 81.600 Ft 2 év feltehetően bolti garanciával, Nextel 91.900 Ft 2 év gyári garanciával. Méghogy a legdrágább, az Edigital árához mit szólsz?

A gyári garancia a gyártó által vállalt garancia, szinte kizárt dolog, hogy a gyártó megszűnjön, ezáltal a garancia is. Még egy valószínűleg bolti garanciával (Vip-Phone) eladott telefon hibájakor, lehet az üzletet már nem találod sehol, a gyártóhoz meg nem mehetsz, mert csak bolti garis a telefon. Meg azért egy kis GSM bolt felkészültsége, vagy a gyártó szervize között van különbség.

2013. jan. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Onnan lehet tudni, ha oda van írva, vagy te rákérdezel tőlük. A Nextel megbízható, a Vip-Phone -t nem ismerem.
2013. jan. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Esküszöm tegnap este még száztizenvalamennyi volt írva rá... Így már korrekt az ár.
2013. jan. 20. 15:55
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez a nextel tényleg szimpatikus bolt, ha függetlent veszek, akkor azt biztos náluk fogom, köszi a tippet! :)
2013. jan. 20. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!