Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok Windows mobilon...

Hogyan tudok Windows mobilon rendszert frissíteni?

Figyelt kérdés

Letettem a régi Samsung Omnia 2 i8000-emet kb fél éve,most fateromnak akartam adni,mert övé tönkrement.


Elvitte szó nélkül valami mobiloshoz,kijelzőt csináltatni,és mikor visszahozta,akkor már ilyeneket pofázik amikor a kamerát bekapcsolom,hogy Frissítse a kamera firmware-jét.


Nekem Xperia-S em van most,androidozok régóta,szóval a windowst nem vágom. Rádugtam értelemszerűen rögtön a gépre,drivert,samsung Kies-t raktam,ott azt írja nem kompatibilis a telefonnal,pedig ki is írja,hogy milyen teló,és még a kártya számát is.


Most 6.5 ös windows van rajta,ezt kéne frissíteni ha jól sejtem,csak nem vágom,hogy hogyan,vagy mivel?!


Kérem,ha valaki tudja segítsen!


Köszönöm előre is !!



2013. jan. 19. 20:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Legelőször csinálj egy hardresetet és nézd meg úgy is.
2013. jan. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!