Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4 vagy Sony Ericcson...

IPhone 4 vagy Sony Ericcson Xperia Play?

Figyelt kérdés
Néztem már mind a kettőt és tetszett. Az iPhone-ba egyedül az nem hogy minden fájlt (zene, feltört játékok stb.) csak jailbreak-el játszik le és nem mernék belenyúlni szívesen. Az Xperi Play-en pedig nem tudom hogy akadnak-e a jobb játékok, és a jövőben megjelenők fognak-e akadni rajta. Az iPhone-nal az is gond hogy nagyon drága. Szerintetek melyiket válasszam?

2013. jan. 19. 22:41
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzá teszek hogy én a telefont főként telefonálásra, zenehallgatásra, SMS-ezésre , internetre és játékra használnám, nem érdekelnek az "extra mindenféle cucc".
2013. jan. 19. 22:47
 2/14 anonim ***** válasza:
szerintem nézz még körül az újabb sony-k között ott már hasonló árban jobbak is vannak, de egyet ell kell döntened ha játszani veszed akkor jobban jársz ha veszel egy játékgépet mint egy olyan telefont mert ahogy eddig láttam nem nagyon van rá olyan program ami nem lenne egy sima érintőképernyős telóra
2013. jan. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Mr.Kütyü ***** válasza:
Neked sony xperia s kell ha meg iphone árából kéne választani akkor Sony xperia t
2013. jan. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, valóban jó ez az XPeria S, csak nagyon kicsi a kijelzője, és ha még az ujjaimat is ráteszem (amit a Play-en nem kell) akkor szint semmit sem látok belőle. Vagy tévedek?
2013. jan. 20. 10:35
 5/14 anonim ***** válasza:

neked kell eldönteni hogy inkább egy normális jobb tudású modernebb telefon kell-e vagy egy régebbi amin pár darab játéknál kitudsz használni (szóval nem az összes kompatibilis azzal a paddal) némelyik játékba nem is kell

kamera különbség ott van a toppon a kijelző mérete is kicsivel nagyobb az S nek, erre több játék van mivel 2 magos.

2013. jan. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nekem nem a pad a lényeg, hanem mivel külön erre nézik ezért gondolom nem akadnak a jobb játékok (The dark knight rises, Gangstar rio, The amazing Spiderman, stb). De segítsetek ebben is mert tényleg nem értek hozzá. Amúgy köszi a válaszokat.
2013. jan. 20. 14:23
 7/14 anonim ***** válasza:
nekem Xperia Neo V-m van és azon is tökéletesen tudok a játékokkal játszani:) nekem nem hiányzik a pad de te döntsd el hogy egy modern telefon kell vagy egy elavultabb 1magos vagy egy 2magos telefon amin tényleg megy minden (a playen nem tudom hogy hogy szaggatnak-e de én ha a te helyedbe lennék az s-et venném a kamera a procija és a kinézete miatt is
2013. jan. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Mr.Kütyü ***** válasza:
A legjobb az az, amit én fogok csinálni! Gyüjts mèg, júliusba megveszem a xperia z-t (mostanába jelenik meg, kezdőára 180 de júlira már 120lesz kb:)) nagyon jó! Mobilarena.hu -ba nézz róla teszteket.
2013. jan. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Válaszd az xperia Playt. Marad pénzed is, nem buksz akkorát és még megállja a helyét. Mai játékok még lazán mennek rajta... nah jó 1-2 nem jó, de még nem ez a jellemző. Pl. most wanted, asphalt 7, gta vice city, modern combat 3 szépen megy rajta... a pad meg nagyon hasznos hozzá még ha nem is minden játékkal kompatibilis, de amiket felsoroltam ott kitünő... az érintő képernyőt nekem nem nagy buli nyomkodni játék közben.
2013. jan. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mr.Kütyü a 120 az nagyon sok, annyit nem költenék mobilra mert akkor semmi sem marad a hobbimra, de azért köszönöm a válaszodat. Utolsónak: tényleg nem akadnak kicsit se???
2013. jan. 22. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!