Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok?

Milyen telefont ajánlotok?

Figyelt kérdés
A kategóriám úgy kb 50ezerig terjed, Telenoros vagyok. Valami kicsit szögletesebbet szeretnék, androidost, amin jól futnak a kisebb játékok és a hétköznapi appok. Már sokat nézelődtem de igazából nem nagyon tudok dönteni. Ötletek?

2013. jan. 20. 00:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Motorola Milestone 1-2-3

Motorola Defy

Motorola RazR

Samsung galaxy s I-II

Samsung galaxy Ace 1-2

Sony Xperia play

Sony Xperia X10

Sony Xperia J

Sony Xperia Ion

Sony Xperia Sola

Sony Xperia Arc

Sony Xperia U

Sony Xperia S

Sony Xperia P

HTC Desire

HTC Desire HD

LG Optimus 2X

LG Optimus Black

LG Optimus 3D

Tessék itt egy pár ajánlat lehet válogatni sok márkából :D

2013. jan. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Előző válaszából ha a hulladékot kivesszük és azt ami még használtan is 50 felett van akkor ez marad:


- Sony Xperia P/sola/U (balról jobbra rosszabb, de az U sem szar)

- Samsung Galaxy S

- HTC Desire HD/Incredible S

- Motorola Defy (bár ezt csak legutolsó esetben)

2013. jan. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az 1. egyáltalán nem ért a telókhóz , sz@rokat ajánl és régi elavult 30e-es meg 80e-es telókat is ajánlgat(de most komolyan manapság hog lehet olyat ajánlani h optimus black vagy defy vagy milestone, ne hallgass rá. Az elôzôt(2.-es) még javítanám: A két htc és defy kizárva, a Galaxy S helyett inkâbb a Galaxy S Advance, illetve a már felsorolt Xperiák: P, Sola, U. Ha megapod olcsóbban akkor a zte grand x is jó. Egyelôre ennyi jut eszembe.
2013. jan. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Mr.Kütyü ***** válasza:
Sony xperia u/sola/p ezek a legjobbak...
2013. jan. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az elsőt annyival egészíteném ki hogy a Milestone-t vegyük ki a listából az Ace-ből pedig csak a 2-es maradjon.Különben azok közül válogass kérdező.
2013. jan. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szögletes? Sony XPeria U.

Sajnos a P még nincs ebben az árkategóriában. :) Legalábbis én sehol nem láttam még. Függetlenül is csak 65-ért.

2013. jan. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenki:)
2013. jan. 20. 13:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Én az xperia p, u, sola-t ajánlom, ezek szögeletesek is, és nagyon jók is.
2013. jan. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%

Szia! Én a Galaxy ace vagy a ace plus-t ajánlanám.

Vagy galaxy S vagy a galaxy S plus-t...Szerintem menj el egy használt telefon üzletbe és keress egy karcmentes szép állapotú készüléket, mert jóval olcsóbban megkapod , gari is szokott rá lenni...És akár mág régi készüléket is beszámolnak...Igy lehet jó telefonod olcsón!!! :)

2013. jan. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, tünjetek már innen, bunkó, hozzánemértô samu fanok, ne ajánlgassátok a sz@rt.
2013. jan. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!