Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkoztam hogy milyen telefont vegyek. Kinéztem magamnak 4 telefont de nem tudom melyik legyen:

Xperia Sola, Xperia U

Nokia Lumia 710, HTC 8S

Melyiket éri megvenni ezekközül?



2013. jan. 20. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Először azt kéne eldönteni milyen operációs rendszert akarsz.
2013. jan. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tetszik mindegyik operációs rendszer. Igaz windows phone-os telefonom nem volt még de néztem videókat és tetszik. Csak azt nem tudom, hogy van-e annyi alkalmazás/játék rá mint androidra.
2013. jan. 20. 11:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Bőven van. Nekem is van mindenféle telefonom, de a Meego vált be a legjobban. Erre is van minden, max nem olyan sok. De nekem teljesen mindegy hogy pl vízmértékből 57 féle van vagy csak 4, úgyis egyet használok.


Szóval ilyen alapon valóban mindegy.

Windows stabilabb, gyorsabb, ám kötött, nem tudsz rajta változtatni. Emellett egyéb korlátai is vannak, usb kapcsolat, kékfog küldés, stb.

Droid szabadabban alakítható, sok rá a program / 95%-a nem ér semmit /, cserébe sokkal gyakrabban előfordul akadás, fagyás, programok nem indulnak...


Szóval a kérdés hogy stabilitást akarsz vagy divatot?

2013. jan. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát az utolsó egy csöppet android ellenes volt. Nem tudom, nekem még sosem fagyott a telefonom és nem is volt olyan, amit ne indított volna el. A Windows tényleg korlátoltabb, viszont azt elmondhatom, hogy sokkal stabilabban kapcsolódik egy wifihez, mint egy androidos telefon. Ha gyenge a jel, korlátot, a windowsos telefon még viszi, de az android sajnos nem túlzottan.

De! Az android személyre szabható. Rengeteg alkalmazás van rá - amik közül azt használod, amit akarsz és nem csak gagyik vannak... -, és személy szerint én fiatalosabbnak gondolom.


Egyébként a telefon stabilitása sajnos attól is függ, hogy milyen árban és HONNAN veszel. Egy alsókategóriás samsung nem fog felérni stabilitásban egy középkategóriás HTC-hez.


Én az U-t és a Sola-t ajánlom neked. Mindkettő jó és fiatalos, nekem pont a nagyobb testvérük van, és én is elégedett vagyok, ahogy azok is, akiket megkérdeztem.

2013. jan. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha játszani akarsz, akkor inkább androidosat vegyél, mert androidra jóval több komoly és jó játék van. És az már mindegy, hogy u-t vagy sola-t veszel, mert nagyjából ugyan azt tudják, csak a sola bővíthető.

Hangsúlyozom, mielőtt itt lepontozna egy wp fan, hogy nem vagyok wp ellenes, csak szerintem a kérdezőnek ideálisabb az android.

2013. jan. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!