Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont vagy laptopot vegyek?

Telefont vagy laptopot vegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy melyiket vegyem, igazából még nincs meg rá a pénzem, csak a fele(60k), és hogy vegyek 120k ért 1 jobb laptopot, vagy inkább 1 telefont. Asztali szgépem van, ami játszásra is alkalmas, viszont a telefonom már 3 éves.

Köszi előre a válaszokat!


2013. jan. 20. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:

amire jobban van szükséged -.-

telefon annyiból lenne jobb, h van géped, telefonod régi

2013. jan. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Döntésképtelenségebben az is közrejátszik h jövőre remélhetőleg főiskola, és oda meg kell a laptop, szóval inkább veszek akkor v most? Nem fog elavulni, ha most veszek?
2013. jan. 20. 15:08
 3/9 anonim ***** válasza:

120-ból te nem nagyon fogsz venni jobb laptopot, mert az 200-nál kezdődik.Bár kinek mit jelent a "jobb".


Ha meg nem tudsz dönteni, akkor várj addig, amíg el nem döntötted véglegesen, mert ha most nekiugrasz, és akármelyiket is veszed meg, később még megbánhatod.Gondold át, hogy pontosan mit akarsz, és ha eldöntötted, akkor hajrá.

2013. jan. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szerintem 120 ból nem veszel olyan laptopot ami 1 év múlva még nem lesz elavult. Nagyon gyorsan fejlődik az informatika. Ha 1 év múlvára sikerülne összekaparni 1 kis pénzt, akkor szerintem már szerintem 60-70 ből is meg tudnád venni azt a laptopot, amit most 120-ér vennél. Én telefont vennék.
2013. jan. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ez a baj, hogy mind 2 ágazat gyorsan fejlődik. A telefonok is hamar elavulnak, kivéve az iPhone-ok, azok talán nem:/.

Amúgy ilyesmi laptopra gondoltam.:

[link]

2013. jan. 20. 15:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha még nincs baja a telefonnak, akkor inkább a gépre ruházz be.
2013. jan. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez, az, hogy nemrég romlott el, megcsináltattam, de kitudja, hogy meddig bírja, meg már ideje lenne leváltani.
2013. jan. 22. 20:31
 8/9 anonim ***** válasza:

Ó... Értem.


Hát igen, nehéz kérdés. Azzal, viszont számolj, hogy mindenképp kell gyűjts még pénzt, mert a notebookok is 80 körül vannak.


Jobb telefon alatt mire gondoltál?

2013. jan. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Gyűjtök még, ha laptopot vennék, akkor még legalább ugyan ennyit, telefont meg olyan 100 körül gondoltam h 2-3évig jó legyen.

Szóval?:D

2013. jan. 23. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!