Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem indul a Modern...

Miért nem indul a Modern Combat 3 a telefonomon?

Figyelt kérdés
Alcatel One Touch 995 telefonom van és már mindent próbáltam hogy elinduljon. a data jó helyen van, miután ellenörzi hogy megvan-e minden fájl bejön a gameloft logo és kilép.Mi lehet az oka?

2013. jan. 20. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Fizettél érte vagy letöltötted valahonnan ingyen? Ha utóbbi, akkor valószínűleg nem nálad van a baj.
2013. jan. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
letöltöttem és már az összes verziót próbáltam...elképzelhető hogy nincs rootolva a telefon és ezért nem indul?
2013. jan. 20. 21:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszem tudom mi a megoldás.

Nekem anno nem kilépett, hanem újrakezdte magát.

Állítsd át a telefon nyelvét angolra és működni fog. (99%)

2013. jan. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ugyan azt mondom mint az előző nekem iis úgy indul
2013. febr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lumia610 válasza:
És ha az se megy? Nekem pl belép kiírja a gameloft logót és kilép hiába állítom be a nyelvet. Letöltve van ncore-ról.
2013. dec. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem a letoltom az ncorerol jatekot ugy irja hogy masoljam ra a telefonomra es telepitsem fel ,ha pedig telepiteni probalom akkor az irja hogy a hozzaferes megtegadva,egyik haverom azt mondta hogy be kell alitani a telefonba hogy ne csak play aruhazrol lehezzes telepiteni,de nem tudta hogy hol ell bealitani ha valaki tudja kerem irja meg rezlesetes ,elore is kosz
2015. jan. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!