Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » JÓ Androidos telefonokat...

JÓ Androidos telefonokat ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Olyan középkategóriában keresek ami azt helenti hogy olyan 70 ezer forint körül
2013. jan. 20. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Xperia P, ennyiért ez a legjobb.
2013. jan. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az xperia p nem nagyon jön be igazábólk rosszul írtam mert 70 ezer forint alatt
2013. jan. 20. 18:49
 3/11 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy S advance, Sony Xperia Sola, Sony Xperia U, Zte Grand x in
2013. jan. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
a sony xperia solára én is gondoltam
2013. jan. 21. 13:25
 5/11 anonim ***** válasza:
Az Xperia p kártyafüggetlenül 64000, és ennyiért nagyon magasan ver mindent. De ha nem jön be, akkor a sola is jó telefon.
2013. jan. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem van Galaxy S-em, nem a legjobb telefon, de nagyon szeretem. A kijelzője Gorilla Glass - nehezen karcolódik, törik. Emellett Super Amoled, tehát a betekintési szög nagyon magas, 180°, a színek élénkek, ha automatikus fényerőre van állítva, napfényben piszok jó a láthatóság. A proci nem egy erőgép, 1 GHz, Hummingbird, Adreno 205 grafikus gyorsítóval. Azért ez is elég morcos - a komolyabb játékok, Dead Space, Backstab, Real Racing 2, Fast Five, Shadowgun, Nova 1-3, Modern Combat 1-2, Starfront Collision mind akadásmentesen mennek. Az akksi sajna nem tart örökké, 1-1,5 napig tart. A fényképezőgép teljesen rendben van, bár a LED hiányzik. Van előlapi kamera, a gyári zenelejátszóhoz pedig mellékelt hangszínszabályzó. A wi-fi rendben, telefonáláskor pedig különösen jól hallani mindent.
2013. jan. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
a jó meg az andoidis egy mondatban.... okostelóból csak iPhone, ez alapszabály
2013. febr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Samsung galaxy ace 2 52000

Sony xperia go 66000

htc desire x 76000

(telenornál)

amúgy én azt mondom hogy ha telefont veszel akkor kártyásan és rögtön fizesd ki az egyészet mert aláírsz ilyen éves/2 éves hűségnyilatkozatot és többszöröse lesz a végére a kártyás vétel árának! és megkérem az iphon-os .....-kat hogy ne xar-ozzák az androidot mert ők iphone b***-k! köszönöm!

2013. ápr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves iPhone-os, hasonlítsd össze pl. az én telefonomat (a Galaxy S, ami állítólag már szar, gyengus), meg az iPhone 3GS-t. Kenterbe veri. Mondhatod, hogy hát mert az iPhone 3GS már régebbi modell. DE akkor mi a szarnak kerül 80.000-be??? Az androidos nem hogy jobb, olcsóbb is nála!!!
2013. ápr. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
még a görgetés is sokkal szarabb érzés, meg a reakcióidő, áhh, hulladék klón...
2013. ápr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!