Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia U-val kapcsolatban...

Sony xperia U-val kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak? Tényleg nincs rajta magyar menü?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt honnan vetted? Nekem Tmobileos, magyar menüs, semmi rossz tapasztalatom 5. hónapja. Nem is hallottam olyat, bár egyes kereskedőknél meg vatera, ebay vagy mi, na ott el tudom képzelni hogy nem

lesz rajta magyar menü. Kérdezz rá ha onnan szeretnéd vásárolni. Gyors, szép, ICSvel is jól pörög. Naponta töltöm, mert 2-t nekem nem menne el, 5,5 GB szabadon felhasználható nem bővíthető memóriája van.

2013. jan. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
telefongurun nézegettem, és ott írták!
2013. jan. 20. 20:39
 3/5 anonim válasza:
feletsd el! az android rendszereken a 2.3-as verzió óta globális megtalálható a magyar menü.
2013. jan. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
eddig sansung galaxi minim volt, de tönkrement a jack dugó része, és minden nap több órát használom, szóval gáz van, és 10-15-ért csinálják meg. Szerintetek érdemes lenne lecserélni egy sony xperia U-ra?
2013. jan. 20. 21:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon elégedett vagyok az U val, mindenképpen neked is csak ajánlani tudom. Nincs túlárazva, nagyon jó és gyors szép telefon. Ha több órát használod, akkor viszont kb. naponta merül és naponta kell

tölteni. Ezt leszámítva ICSvel is jól megy. Term van magyar menü. Az egy régi cikk lehetett..

2013. jan. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!