Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia Ray...

Tamás xp kérdése:

Sony Ericsson Xperia Ray megállás nélkül újra indul. Mit tegyek? Menthető?

Figyelt kérdés

Szóval. Sajnos igencsak halott! 4.0.4 android van rajta.

Bekapcsolom... és megállás nélkül újraindul!

Repülőgépes üzemmódban bekapcsol, de véletlenszerűen újraindul.

Újraindul állandóan!!! Ha mégis bekapcsol rep módban..

Se wifi, se bluethot nem működik. Próbálkozik a bekapcsolásával, néha semmi sem történik, de előfordul, hogy nem áll le a wifi indítása és onnantól, megállíthatatlan vagy 10 újraindulásig!!!

Lehet rajta segíteni? Vagy mennyibe kerülhet a javíttatás?

Ha valaki tudna segíteni, nagyon örülnék.

Jelenleg csak az ideg van miatta!

Előre is köszi a válaszokat.


2013. jan. 20. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
telepítsd újra az androidot sony update servicevel
2013. jan. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Üdv!

Nem a sony update service-vel, de megtörtént. Valamit javult azóta! Kb: annyival lett jobb, hogy most már repülös módban indítva átválthatok normál módra! De bármilyen sim műveletnél újra indul! Kivétel a tel számok másolása. De max 5-perc és mindenképp újra indul!!! Kivétel repülős módban. De mint írtam.. használhatatlan! Se wi-fi se bluetooth. :(

2013. jan. 20. 22:07
 3/5 A kérdező kommentje:
El is felejtettem.. Nem tudom mennyire normális ennél a telefonnál, de kikapcsolt állapotban is világit a led pirosan.
2013. jan. 20. 22:53
 4/5 anonim ***** válasza:
A led az gondolom a töltő jelző led ami nem normális hogy világít kikapcsolt állapotba lehet, hogy alaplap hibás vagy hasonló ha van garid gariztatsd ha nincs vidd el szervizbe megmondják mi baja lehet.
2013. jan. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnos garancia nincs! Sikerült dobnom rá egy-két egész jó játékot és pár alap szintűt. Azóta ezekkel terhelem! Repülős módban már nem indul újra. komolyabb játék esetén, pár mp és ki írja, hogy a program leállt. De van aminél mindég befagy. Szintén pár mp játék után. De a gagyibb játékoknál, amiknél nincs külön sd-tartalom megy reggelig is!!! amm.. A piros led halványan világit, nem csutka fénnyel. Bár szerintem sem normális dolog.

Szerintem szoftveres gond lehet! Sim kártyával indítva, mikor betölt ki írja system nem válaszol. 5-indításból 2X-3X. furcsa. A dátum mindíg visszaáll 1980.jan.01-re.

2013. jan. 22. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!