Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha Angliába veszek Iphone...

Ha Angliába veszek Iphone 3GS-t az O2-től akkor azt tudom itthon használni? Vagy gyári független?

Figyelt kérdés
[link]
2009. aug. 31. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tudod használni! Én is külföldröl vettem telot, kártyaföggetlent csak annyi hogy átalakitot kell venned a töltöjéhez! Az pedig 2-300Ft! :)
2009. aug. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze,annyi a dolgod,hogy elmész egy szervízbe és kikódoltatod,vagy mi a szösz,apu mindig vesz új telót németorszégban itthon megcsinálják,hogy lehessen a magyar simmel használni :)

A bib akkor van ha japán telót vezsel mert ott más a frekvencia vagy mi:D

2009. aug. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nah te is értessz hozzá előző... am szoftvertfrissítesz és campo
2009. aug. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet nem értek hozzá mert lány vagyok de a válasz megvan és ez a lényeg nem?De..feltétlenül meg kellett jegyezni,hogy hülye vagyok hozzá...te jagi:/
2009. aug. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem mondtam h hülye vagy csak h nem értesz hozzá és ez sem azért mert lány vagy...
2009. aug. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olcsópénzekért dobálnak úgynevezett 'függetlenítő' kártyákat (2-3000 ft). Azt berakod a sim alá, és már megy is, ráadásul nem nyúl bele a telefon szoftverébe, nem írja át az imei-t sem, csak felületesen 'átveri' a telefont... Így megmarad a garancia is, és a telefon is használható. Jah és elvileg minden mobilra létezik ez a megoldás :D
2009. szept. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!