Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace (S5830i)...

Samsung Galaxy Ace (S5830i) miért nem enged áthelyezni semmit az SD kártyára? Hibás? (többi lent)

Figyelt kérdés
Pár napja vettem egy Samsung Galaxy Ace s5830i készüléket,zsír új garanciás. Telefonmemória teljesen megtelt,van egy 8GB-s SD kártya is benne,de semmitsem enged áthelyezni rá,nem tudom miért. Leszedtem valami App2SD (azt írták ezzel próbáljam) de ezzel sem mentem semmire. 2.3.6 android verzió van a készüléken. Hallottam valami "root"olásról is. Így nem tudok valami sok mindent tenni rá,ha valaki tudna nekem segíteni nagyon azt nagyon meg köszönném.

2013. jan. 21. 01:41
 1/2 anonim válasza:
Miért nem viszed vissza oda ahol vetted mert azt írtad garanciás akkor vidd vissza és ott meg csinálják ahol vetted !
2013. jan. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmi extra. Szokásos hülyesége ennek a telefonnak. Tökön kéne rúgni aki kitalálta, hogy 200 Mb memóriát tegyen egy telefonba. A kérdésre válaszolva az App2SD ideig-óráig húzza a problémát. Kell hozzá egy jó SD kártya (legalább class8, de akár class10). Arra ki lehet linkelni mindent. De ahhoz hogy a link2SD működjön rootolt telefon kell. Egyébként ha szervízbe kell vinni unrootolod, és viheted (persze előtte vigyázni kell, mert amit kilinkeltél Link2SD-vel az unroot után nem fog működni ha csak vissza nem teszed).
2014. aug. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!