Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Monte Slider telefonró...

Törpilla57 kérdése:

Samsung Monte Slider telefonról fotók feltöltése számítógépre hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Vettem a feltöltéséhez egy "kábel-"t(nem tudom mi a hivatalos neve). Összekötöttem a szám.géppel, feltöltöttem a programot (megjelenő kérdésre), aztán nem történt semmi. Mi a további teendőm?

Kérlek segítsetek!


2013. jan. 21. 08:34
 1/1 |Orfeusz| ***** válasza:

Elvileg úgy is meg lehet nyitni mint egy pendriveot: Számítógép -> [a telefon vevével fémjelzett meghajtó] v. [cserélhető lemez]

Ha ez nem működik lehet hogy nincs felrakva a driver, ebben az esetben azt a DVD-t érdemes megpróbálni ami a telefon csomagjában volt.

2013. jan. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!