Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Árthatott a telefonomnak, ha...

Árthatott a telefonomnak, ha kb 16 órát rajta maradt a töltőn?

Figyelt kérdés
Mert gondolom olyan 8 lenne a normális, és nem tudom árthatott e valamit az akksinak.

2013. jan. 21. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen 8? Hány éves a telefon? 10-15?

Ha feltöltött leveheted, nem kell órákig rajta lennie. Ha feltöltötte magát a töltés kikapcsol, tök mindegy meddig hagyod rajta.

2013. jan. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én van, hogy 4-5 napig rajta felejtem. Azt mondják jót nem tesz neki :(
2013. jan. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kb olyan mintha nem kapcsolnád ki az automata mosógépet és egy hét múlva jutna eszedbe. Az se mos napokig.

A telefonodban (minden telefonban) van egy töltésvezérlő és lekapcsol ha végzett.

Ilyen egyszerű.

2013. jan. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Beviz Elek ***** válasza:
Lítiumos akksi gondolom... Arra bármikor rátölthetsz. Az új telók felmennek 100%-ra, ott a töltés kikapcsol, majd ha jól emlékszem 95nél (vagy talán 90nél) vissza. Tehát utána mindig csak rátölt. Az nem tesz jót, ha pl játszol és végig töltőn van.
2013. jan. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A csepptöltő mód 98-99% környékén már kapcsol.Ezért nem látod te soha lemerülni 90%-ig a telót, ha töltőn van és úgy filmezel-játszol-böngészel-stb.


A többiek meg már mindent elmondtak előttem.

2013. jan. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. jan. 21. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!