Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung star 2 telefont...

Samsung star 2 telefont vettem, . Az az egy gondom van csak, hogy amikor rámegyek a youtubera, rámegyek egy zenére, és azt írja, hogy pufferelés 0% és nem indul el a zene. Esetleg valamit be kell állítani? Vagy mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
A hiba ott kezdődik, hogy Samsungot vettél. A második hiba meg ott, hogy Star 2 -re dobtad ki a pénzed. De most már mindegy, a routered beállításaiban (mivel feltételezem, hogy Wi-Fi-ről akarod a YouTube-ot böngészni), nézz szét, keress egy "dmz" nevű menüpontot, engedélyezd, majd a telefonodban keresd ki az IP címét a készüléknek, és a router beállítófelületén írd be az IP címet. Ennek működnie kell, a régi Sony Ericssonoknál is bevált. Ha meg mindez mobilnetről nem jön össze, akkor kérd le a készülék beállításain egy ingyenes SMS-en keresztül (a szolgáltató honlapján nézz utána), és mennie kell. Arra viszont számíts, hogy az a telefon állandó összeomlásokat fog produkálni memóriahiányra hivatkozva, és csak az újraindítás fog segíteni.
2013. jan. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mindent leírt az első válaszoló ami jellemzi ezt a star 2-t : szutyok,ótvar, árát meg nem érő telefon.
2013. jan. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

szerintem azért ne mondjatok ilyeneket, mert mondom!!!!

Semmi bajom vele -.- mindegy!

2013. jan. 22. 17:46
 4/5 anonim ***** válasza:
én biztos jobban tudom mint , te :D fél évig volt ideiglenesen ilyen szutykom (X10 mini pro után kész gyötrelem volt)
2013. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legalább megpróbáltad, amit segítő szándékkal ajánlottam? (Amúgy majd fogsz még szenvedni azzal a készülékkel, azt én is garantálom. Nézd csak meg az azonos áron kapható androidos telefonokat, az állad a padlón lesz!)
2013. jan. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!