Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell az Androidos készülé...

Hogy kell az Androidos készülékeken beállítani a memória kártyát alap memóriának?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Androidos tabletom van (konkrétan Sencor element7 v2) és azt szeretnem megtudni hogy hogy lehet azt beállítani hogy ha valamilyen jatékot telepítek akkor a a memória kártyára telepítse és ne pedig az alap tablet memóriájába,Mert a tabletban csak 1 Gb van és az kevés azert akarnam a jatekokat egyből a memória kártyára telepíteni.Gondolom az összes androidos készülékben hasonlóan kell beállítani. Légyszi írjatok ha valamit tudtok mondani.

2013. jan. 21. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
rootolni kell , utána a link2sd nevü alkalmazással tudod őket áthelyezni a kártyára.
2013. jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És rootolni hogy kell.A játékokat vagy a többi alkalmazasokat most is át tudom helyezni a memoria kártyára de én úgy akarnám beállítani hogy rögtön a memória kártyára telepítse,mert mikor akarok 1,6 Gb-s játékok beinstalálni akkir nem lehet hogy ha a tabletban csak 1 Gb van ,azert akarom a memoria kártyára mert ott 8 Gb van
2013. jan. 21. 20:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Az 1,6 GB-os játékok alapból a kártyára kerülnek. Azokat telepíted, akkor jó pár MB-ot elfoglal a készülék memóriából, majd első indításnál letölti a maradék, szükséges fájlok (sd data, ez az ami igazán nagy méretű) már a kártyára fogja tölteni.
2013. jan. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Beinstaláltam a játékot és mikor elindítom azt írja ki hogy töröljek ki valamit hogy legyen hely a játék letöltéséhez.
2013. jan. 22. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!