Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Desire C vagy HTC HD2?

HTC Desire C vagy HTC HD2?

Figyelt kérdés

2013. jan. 21. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:

HTC HD2-n az alap OS elég gáz, viszont már kb minden létező oprendszert ráhackeltek, Android, WP7, Ubuntu, MeeGo, talán még több is, az már más kérdés, hogy ezek mennyire sikerültek jóra (nézz utána, most én nem fogok).

Ha nem akarsz hackelni akkor viszont felejtsd el.

Desire C nem kimondottan jó telefon, de nem is olyan gagyi, mint mondjuk egy olcsó Samsung.

2013. jan. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Desire C ugyanolyan gagyi mint egy olcso Samsung. Inkabb vegyel Xperia tipo-t, vagy ha van kedved moddolni akkor a HD2 nyero lehet.
2013. jan. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyik sem, bármelyiknél kapsz jobbat ugyanennyiért.
2013. jan. 22. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dastan01 ***** válasza:
ebbe árba kapsz jobbat telot!!
2013. jan. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a kérdés azért van mert nekem Desire C-m van (megjegyzem tök gyors, semmi baj nincs vele nem tudom miért szidja mindenki) és cserélné egy gyerek Desire HD2-re
2013. jan. 24. 22:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól hogy nem láttál még jó telefont, nem lesz jó a tiéd. De most már ne is nézz meg mást, csak elrontaná a kedved.

Viszont ne cseréld el, nem jó bolt egy új, garanciális telefont egy 2 éves őskövületre cserélni.

2013. jan. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát volt Xperia U-m is és sokkal jobb szerintem a HTC Desire C...
2013. jan. 27. 23:34
 8/8 anonim ***** válasza:
LOL...
2013. jan. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!