Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Htc Sensation Xe one click root?

Htc Sensation Xe one click root?

Figyelt kérdés

Van ilyen? nem nagyon értek rootoláshoz kérlek segítsetek

Minél egyszerűbben szeretném rootolni a telefonom



2013. jan. 22. 02:15
 1/10 A kérdező kommentje:
senki?
2013. jan. 22. 13:36
 2/10 anonim ***** válasza:
Próbáltad a Super One Click nevű programmal? Ha azzal nem megy, akkor szerintem nincs egyszerű mód.
2013. jan. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nincs ilyen a telomhoz azzem :S nem népszerű telefon vagy nem toom miért
2013. jan. 22. 18:00
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez nem telefonspecifikus. Univerzális. Van néhány telefon, amivel nem működik (az enyém is ilyen), de egy próbát megér, elrontani nem tudja-legalábbis nem tudok róla, hogy valakinek sikerült volna.

Letöltöd, rákötöd a telefont a gépre (nem csatlakoztatod, csak rádugod, hogy felismerje, de az SD-kártyát ne lássa). Ezután elindítod a SuperOneClick programot, és rányomsz a root gombra. Vársz, amíg kész. Ha elakad, próbáld meg még párszor, ha nem megy, akkor csak a nehezebb út van.


Letöltés: [link]

2013. jan. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sikerült? Vagy a nehezebb módszer jó csak?
2013. jan. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem csinált semmit még végig se futtatta a progit bejött 2 szöveg utána hiába nyomtam entert v akarámit semmit se csinált


Szerintem csak azzal a hosszú módszerrel lehet de inkább odaadnám valakinek hogy 2-3 ezerért csinálja meg XD

2013. jan. 26. 15:46
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


Próbáld ezt (ezt a telefonodra telepítsd, egy fájlkezelővel a telefonodon tudod telepíteni).


Vagy ezt, bár ezt még nem próbáltam: Universal Androot. Elvileg ez is hasonló. Keress rá Google-ben.

2013. jan. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ezt próbáltammár nem ment :S
2013. jan. 27. 19:39
 9/10 anonim ***** válasza:

Az szomorú.


A másik lehetőség (unlock bootloader, S-Off, Recovery -> Root) az elég bonyolult, nekem sem menne szerintem, pedig nem egy telefont rootoltam már nem egy módszerrel, úgyhogy csak az marad, de azt is csak akkor csináld, ha már nagyon sokat utánaolvastál.

2013. jan. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem is aza baj h félek h elrontom hanem az hogy nagyon hosszu folyamat
2013. jan. 28. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!