Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphonon hogy tudom a képeket...

Iphonon hogy tudom a képeket letörölni, és újakat tenni rá? Ugyanez a zenékkel is?

Figyelt kérdés
letöltöttem az i tunest valamelyik 10 -es verziót számaítógépre.fel is ismeri a telefont, tudok frissíteni meg ilyesmik, és mikor rámegyek a fotókra, vagy a zenékre, ott elakadok.

2013. jan. 22. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Képek: az iTunessal ezeket nem tudod szinkronizálni. Az iPhone-on a Filmtekercsről (az alap fotómappa) törölheted őket. Az internetről tudsz letölteni az iPhone-on ha egy weboldalt megnyitsz, a letölteni kívánt képet hosszan nyomva tartod aztán rámész arra hogy Kép mentése. Meg persze magad is készíthetsz fotókat.

Zene: zenét úgy rakhatsz

2013. jan. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lemaradt:)

Úgy rakhatsz rá, hogy a gépen egy mappában a zenéket kijelölöd és áthúzod az iTunes ablakába. És a Könyvtár Zene részénél törölsz. Ha az iPhone-on törölsz valami zenét de iTunesban nem, a szinkronizálásnál visszakerül.

2013. jan. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
sikerült zenéket raknom rá, köszönöm szépen a segítséget, de nekem sajnos nem olyan az i-tunes-om mint a többieknek.nem tudok csengőhangot rátenni, nincs olyan h hangok menü, stb stb.
2013. jan. 25. 12:59
 4/7 anonim válasza:
zenét csengőhangként csak jailbreakelt telefonra tudsz tenni vagy letölthetsz pénzért az iTunesból... különben a beállítások-> hangok-> csengőhangknál tudod beállítani a csengőhangod
2013. jan. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"zenét csengőhangként csak jailbreakelt telefonra tudsz tenni vagy letölthetsz pénzért az iTunesból"


Nagy tévedés ,tudsz anélkül is ,csak annyit kell csinálnod h megkell vágnod a számot max 30 mp-esre és jobbklikk rá az iTunes - ben aac verzió létrehozása( v vmi ilyesmi) aztán tartalmazó mappa megnyitása/ megynitás windows intézőben és ott átíród a formátumot .m4r -re .m4a ról ! és visszahúzod az .m4r eset az iTunes -be és a hangoknál fog megjelenni, én tegnap csinálltam egyet :) a legújabb iTunes-el JB - nélkül

2013. jan. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
utolsonak: köszi ez nekemis segítség volt mert még nincs jailbreakelve a telom... én még igy tudtam sorry
2013. jan. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
amúgy ha nincs kinn a hangok, akkor az itunes beállításaiban be kell pipálni. egyből azt az oldalt(általános) adja be, szóval nem bonyolult. aztán csak egyszerűen ahol írja itunes bal sarok környékén, hogy zenék vagy filmek, arra kell rákattintani a hangokra.
2013. febr. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!