Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem csatlakozik a...

Miért nem csatlakozik a laptophoz a Samsung Galaxy Ace USB-n keresztül?

Figyelt kérdés
Feltelepítettem a Kies programot ( [link] ). Utána kivettem a pipát az USB hibakeresésből (beállítások > alkalmazások > fejlesztés). De még mindig nem ismeri fel a gép a telefont. Egyébként nem is jelez semmit, ha csatlakoztatom a laptophoz, még tölteni sem kezdi el. Mi a teendő?

2013. jan. 22. 15:59
 1/2 anonim válasza:
Próbáld meg, hogy kikapcsolod a telefont, majd vissza. Nekem volt, hogy ez segített.
2013. jan. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
úgy lehet, hogy miután csatlakoztattad usbn a telefon értesítési fülét lehúzod. ott kiírja hogy fajlok masolasa. arra rámesz es sd kartya levalasztasa... ha nem erzekeli a telo(nincs usb ikon felul) akkor probald meg masik usb aljzatba dugni.
2013. jan. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!