Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Wifi-ről miért nem megy a Viber?

Wifi-ről miért nem megy a Viber?

Figyelt kérdés

2013. jan. 22. 18:01
 1/7 anonim válasza:
telón? nálam megy
2013. jan. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, nekem nem...Nem küldi el amit írok.
2013. jan. 23. 21:00
 3/7 Viber ***** válasza:

Hi,

This is an official representative of Viber Media.


It could be that the network you are connected to is blocking Viber's traffic.


1. First, please try uninstalling and reinstalling Viber when connecting to a few different WiFi networks (in order to pinpoint the source of the problem). What are the results?

2. Also, please make sure the following ports are enabled ("forwarded") on your routers or firewalls:

TCP: 5242 + 4244

UDP: 5243 + 9785


(if you are not sure how to enable ports, you may contact your router manufacturer)


For more questions or technical support, please visit our official HelpDesk.

Thanks,

Viber

--------------------------

Hi,

Ez egy hivatalos képviselője Viber Media.


Lehet, hogy a hálózat kapcsolódik blokkolja a VIBER forgalom.


1. Először is, kérjük, próbálja meg eltávolítani és újratelepíteni Viber való csatlakozáskor néhány különböző WiFi hálózatok (annak érdekében, hogy pontosan az a probléma forrását.) Mik az eredmények?

2. Is, győződjön meg róla, hogy a következő portok engedélyezve vannak ("továbbított"), a routerek vagy tűzfalak:

TCP: 5242 + 4244

UDP: 5243 + 9785


(ha nem biztos benne, hogyan kell engedélyezni kikötők, felveheti a kapcsolatot a router gyártó)


Ha további kérdései vagy műszaki támogatást, kérjük, látogasson el a hivatalos HelpDesk.

Thanks,

Viber

2013. jan. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
hát ez az utolsó komment, ez google translate-tel lett lefordítva? xD
2013. jan. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Viber ***** válasza:

Yes ;)

Unfortunately our company representatives do not speak Hungarian, so we use Google Translate to communicate with our Hungarian users.


We apologize if our response was not clear :(


------


Igen ;)

Sajnos a cég képviselői nem beszélnek magyarul, így használjuk a Google Fordítás kommunikálni a magyar felhasználók.


Elnézést kérünk, ha a válasz nem volt egyértelmű :(

2013. jan. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Timea.Gál95 válasza:
na nállam pont az ellenkezõje van.. wifi-vel hibátlanul műkõdik, de viszont 3G kapcsolattal semmit nemhajlanó csinálni..
2013. nov. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én sem értem...

Nem a legjobb a mobil netem de azzal simán megy, wifiről meg a világért nem akar..

2013. dec. 20. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!