Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 3 telefon van amit kinéztem:...

3 telefon van amit kinéztem: az egyik a Sony Xperia U, a másik a ZTE Grand X In a harmadik pedig az LG Optimus L9. Ti melyiket ajánlanátok? És szerintetek mennyivel jobb egy 2magos 1GHz-s, mint egy 1magos 1,6GHz-s proci?

Figyelt kérdés

Az U-nak nem bővíthető a memóriája viszont 2 magos proci van benne (magonként 1GHz) de csak 512RAM.3,5" kijelző. 48 ezerért tudom beszerezni.

A ZTE 1,6GHz-s proci, 1magos de 1GB RAM és nagy kijelző (4,3"). 52ezerért tudom megvenni

LG- 2magos proci (magonként 1GHz) 1GB RAM, nagy kijelző (4,7"), egyedi felület. Viszont a mobilarénán annyira nem dícsérik mint az U-t és a ZTE-t. És az LG-t 64ezerért tudom beszerezni, ami a ZTE-hez képest szerintem kicsit sok.



2013. jan. 22. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Az xperia solát ajánlanám, mert annak bővíthető a memóriája, de ezek közül sony
2013. jan. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Grand X, főleg, ha nagyobb telefon kell. Ha kisebb kell, akkor értelemszerűen U, de a ZTE erősebb is.


Az LG-t felejtsd el, még mindig nem tanultak meg telefont gyártani, az L9 is szar, 50-et se ér.

2013. jan. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A Grand x in-t ne úgy nézd, hogy 1 magos, hanem inkáb úgy, hogy ebben egy intel atom processzor van. Teljesen más mint amit eddig telefonba tettek.

De ott van a Grand x, amibe viszont egy tegra 2-es proci van (ez 2 magos), minden másban ugyanolyan mint a grand x in.

2013. jan. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sony!


Az LG tényleg nem v.mi szuper. A tudása nem áll arányban az érte elkért összeggel.

2013. jan. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, olyan is van, meg van MTK6577-es is, csak épp nálunk nem lehet kapni.
2013. jan. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mr.Kütyü ***** válasza:
41%
Egyértelműen xperia u.
2013. jan. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Balázs88 ***** válasza:
58%

A ZTE egy magos procija veri az xperia U két magosát!Meg az 1Gb Ram is jó ha van már egy telefonba.

A ZTE jobb telefon mind kettőnél.

2013. jan. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!