Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony e x8 2.1 es nem rootolt....

Flegmahhh kérdése:

Sony e x8 2.1 es nem rootolt. Mert nem lehet rootolni. Kérdésem van rá olyan face ami ha van vmi értesittés vagy bejövő akkor jelez?

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:

A facebook messenger jelez ha jön üzenet. Végülis egyfajta facebook chat alkalmazás.

A rootolási problémádat meg egy kicsit bővebben is kifejthetnéd.

2013. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet rootolni, de szedd már össze nekem hogy hoztad összefüggésbe a root-ot a facebook-al? csak úgy kiváncsiságból.
2013. jan. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mer voltak androidos telóim és azok megvoltak rootolva és jóvolt a facebook alkalmazás jelezteis ha kaptam üzit.mert google playrol leszettem de nekem csak market van a sonymon mert 2.2 től van play áruház ugye nekem 2.1 van .na most haverommal próbátunk monden féle rootolást de nem lehetett van a háttulján az aksi alatt vmi szám ami 11w21 és elvile nem mondegyiket lehet mert az enyém régebben készült
2013. jan. 22. 20:11
 4/5 anonim ***** válasza:

root az mehet az összesre, bootloadert nem lehet nyitni 11w38 felett, de ha nem nyitsz bootloadert attól még lehet feltenni 2.3-as romot.

Rootra pedig SuperOneClick nevű program, meg utánaolvasni.

2013. jan. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi.:) van 1 ismerősöm aki ért hozzá malyd vele kitootoltatom
2013. jan. 22. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!