Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen előfizetésesnek lenni?...

Milyen előfizetésesnek lenni? Ha tehettétek volna, akkor inkább normál, feltöltőkártyásan vettétek volna a telót, vagy direkt választottátok az előfizetéseset?

Figyelt kérdés
Azért vagyok erre kiváncsi, mert sok telóm volt már, de előfizetéses soha nem voltam.. De most van egy teló, amit nagyon meg akarok szerezni, de nincs annyi pénzem most, hogy kifizessem a teljes árát, de viszont előfizetéssel sokkal olcsóbb. Csak ugye a 2 év hűség idő... és a havidíj, 2 vagy még többször annyira jön ki a teló ára, mintha normál kártyásan vettem volna meg... ://. Nagyon nem tudok most dönteni. Ti mit gondoltok?
2013. jan. 22. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Én 6 éve előfizetéses vagyok, és ahogy lejár a 2 év hűségidő mindig arra számra veszek új telót, így marha olcsók a telefonok.

Persze van munkám és tudom, hogy minden hónapban ki tudom fizetni azt a 5000 Ft havidíjat.

Nem lennék még egyszer kártyás az biztos.

2013. jan. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A havidíjat ne számold a telefon árához, hiszen azt lebeszélheted, netet használhatsz.A feltöltősnél is kell pénzt tenned rá, ha telefonálni akarsz.

Nagyon régóta előfizus vagyok. Igyekszem a nekem megfelelő csomagot mindig kiválasztani.Ha túllépem véletlenül a keretet, akkor is utólag kell fizetnem érte.Ha letelik a két év, mindig megvárom, hogy legyen nekem tetsző telefonos ajánlat, és jöhet az új készülék.

2013. jan. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem olyan vészes mint ahogy az sokan mondják. 'Ne hogy előfizetéses legyél, mert az nem jó' 2-3x annyiba kerül a telefon mint amennyi amúgy lenne'
2013. jan. 22. 21:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal jobb. Mindig elérhető vagyok, nem kell gondolkodnom azon, hogy jaj, le kell tenni, mert lemegy a pénz. Nincsenek kínos vh-k sem.
2013. jan. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne jó? ezt azok mondják akik éjjel nappal csak pletykálnak aztán a csillagos eget fizetik maguknak.
2013. jan. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az előfizetésnél csak annyi a különbség, hogy józannak kell lenni. Mivel simán túllépheted a keretedet. Persze, amikor nyomja az ember a hívásokat, nem számít. Csak akkor van gáz, ha jön a számla. Aki nem képes kordában tartani magát, annak valóban a kártyás a megfelelő. Hiszen, ha nincs pénze, nem telózik.
2013. jan. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!