Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Desire X, HTC Sensation...

HTC Desire X, HTC Sensation XE vagy Samsung Galaxy S Advance?

Figyelt kérdés
A 3 készülék kb. ugyanabban az árban kapható, melyiket éri meg megvenni. Nekem eddig HTC Wildfire S volt, azzal nagyon elégedett voltam, így inkább a HTC felé húzok. Amennyiben viszont tudtok ár/érték arányban jobb ajánlatot, azt is meghallgatom. Előre is köszönöm

2013. jan. 23. 08:58
 1/2 _Random válasza:

Nekem is wildfire s-em van, es engem is teljesen beszippantott a htc auraja, ugyhogy en is htc parti vagyok :). Eddig toretlenul biztos voltam benne, hogy az utod egy htc desire x lesz, de kivancsi voltam, hogy miert pont a sensation xe-vel akarod osszehasonlitani. Tehat utana olvastam. Es megrendultem, mert mostmar en se tudok donteni a ketto kozul :).

Tulajdonsagait nezve talan a sensation erosebb, de ez ember fuggo. En egy kicsit felek a 4.3 as kepatlotol (nem tul nagy az?), valamint a 151 grammos sulyatol. Bar a felbontas, a 8 megapixeles kamera, es az 1080p-s video rogzites nagyon csabito. Azt mondod egy arban vannak? Ennek mindjart utana nezek. Meg a vegen lehet, hogy megvaltozik a valasztasom :).

A legjobb lenne eloben megtapizni oket.

2013. febr. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 _Random válasza:
Meg annyi, hogy mindenkepp kuldj egy privatot, hogy vegul melyik mellett tetted le a voksod :).
2013. febr. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!