Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyik telefont vennetek...

Ti melyik telefont vennetek meg ezek kozul?

Figyelt kérdés
Iphone 4S, HTC 1X vagy Samsung Galaxy S3. Egyszeruen nem tudok donteni. Meg van egy lehetosegem ami a Samsung Galaxy Ace de szeritnem ez regi. Viszont, ha a Samsung Galaxy Ace-t valasztom akkor kapok melle ingyen egy Samsung tablet-et vagy egy Xbox jatekot. Az en szivem az Iphone4 fele huz de nem tudom egyszeruen eldonteni. Csak erdekelne, hogy ti melyik lehetoseget valasztanatok. Mindenikhez megvan a penzem tehat ez nem gond.
2013. jan. 23. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

One X, vagy még inkább One X+. De ha ájfón kell, és futja rá, akkor vedd azt nyugodtan, jónak jó, csak túl drága.

A Samsung minden kategóriában a legrosszabb, az Ace ráadásul minden telefon közül is pályázhatna a legrosszabb címre, tehát azok felejtősek.

2013. jan. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
HTC One X+ sokkal jobban megéri mint a sima One X, sztem azt vedd ha van rá keret.
2013. jan. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Koszonom nagyon szepen. Nekem is pont ezert volt gyanus, hogy adjak hozza ingyen a talble-et vagy az Xbox-ot mert nem a legjobb. :) Sajnos nincs tapasztalatom egyaltalan. Talan 6 evvel ezelott vettem utoljara telefont. :) El is voltam ezzel csak most valahogy elkezdtem vagyni egy kis ujitasra. Kulfoldon elek (Anglia). Nem annyira veszesen draga. Az Iphone 4S havi £26 (Kb.9100 Ft) de ebbe benne van korlatlan hivas barmelyik halozatra (persze kiveve kulfold), korlatlan uzenet, 1GB data (bocsi ez nem tudom mi magyarul) es ingyen wifi. 24 honapra szol a szerzodes.

A HTC X az £15.50 (5425Ft) havonta ebbe benne van 200 ingyen perc barmelyik halozatra, ingyen uzenetek es 500MB data + ingyen wifi. Szinten 24 honapra. Viszont nekem nem eleg a 200 perc igy majd ra fogok fizetni tehat ugyan ott lennek majdnem mint az Iphone-al.

A HTC X+ nem tudom de most ra fogok keresni.


Nagyon szepen koszonom a tanacsokat

2013. jan. 23. 10:14
 4/8 A kérdező kommentje:

Mar meg is neztem az HTC 1X + majdnem annyi mint az IphoneS4. Havonta £27 (Kb.9450 Ft) csak jar hozza ingyen valami fulhalgato. Na majd megnezem oket ma delutan elobe.

Koszi megegyszer.

2013. jan. 23. 10:22
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Csakis az s3. Ezek közül az tud a legtöbbet.
2013. jan. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Otek ***** válasza:
Én megnézném a Lumiákat is, én egy 820-at használok pár napja, és nagyon jó. Nézd meg a 820 vagy 920-at mielőtt döntesz, ezek már WP8 telefonok, gyorsak, masszívak, sok jó app + ingyen navigáció!
2013. jan. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 820 jó lehetne, csak kétszeresen túl van árazva. Alig feleannyiért kapni HTC 8S-t, az jobb.
2013. jan. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Otek ***** válasza:
Ha tudsz még várni egy kicsit, akkor nézd meg a Lumia 620-at, az még olcsóbb lesz és már WP8 oprendszerrel
2013. jan. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!