Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények a huawei ascend...

Vélemények a huawei ascend y200-ról?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mi a véleményetek erről a telefonról? A neten néztem, de a személyes tapasztalat szerintem jobb. Negatív kommenteket mellőzzétek. köszi!
2013. jan. 23. 15:10
 1/4 A kérdező kommentje:

Vagyis a telóról jöhet hideg-meleg ;)

Az őszintéség a fő, ugyanis még a héten el kell döntenem, milyet veszek!

2013. jan. 23. 16:35
 2/4 anonim ***** válasza:
Végülis jó telefon, de a helyedben ugyan ennyiért egy xperia tipo-t vennék, az minden téren jobb.
2013. jan. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egész jó telefon így két hónap után. Két apróság: sok helyen azt írják, h nem támogatja a flash-t. Ez nem igaz. Viszont ha sok flash tartalom van egy oldalon, az erősen visszaveszi a netezős élményt a gyári böngészőben, én ekkor Opera Mini-t használok, és probléma megoldva.A második - ezt nem tudom, h csak nálam csinálja-e: most ha reggel elindulok a -5 fokban és beérek a meleg helységbe bekapcsolás után a húzára érdekesen válaszol(vagy megakad a forgó animáció a kezdőképernyőn, vagy oldalváltásnál "visszapattan" az oldal amiről el akarok menni) addig, míg le nem zárom és meg nem törlöm az érintőképernyőt. Valszeg a nedvesség vagy a hirtelen hőmérsékletkülönbség miatt csinálja ezt(még nem vettem rá védőfóliát), de lehet h ez csak nálam jön elő, mánál még nem hallottam róla, nálam is csak az előbb leírt esetben csinálja ezt.Ár-érték aránya kifejezetten jó, a játékok amiket én kipróbáltam akadás nélkül mentek rajta(persze nem GTA-kat pakotam rá ez nem az a kategória).
2013. jan. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

előző válaszoló vagyok: látom,h az előttem szóló a tipót említette. Amiben jobb: Android 4.0, 512 MB RAM van benne.

Amiben rosszabb: kijelző! szerintem a Huaweinek sokkal szebb a képe, betekintési szöge is nagyobb. Ezt tapasztalatból mondom

2013. jan. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!