Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg lehet azt oldani hogy a...

Meg lehet azt oldani hogy a telefonom működőképes legyen hívhassak róla de semmilyen telefonszámot illetve hívást amit róla indítottak ne jegyezzen meg?!

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 02:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
persze hogy meg! Ne ments el semmilyen számot a telefonkönyvbe és minden hivás után töröld a hiváslistád! Viszont nemrég olvastam egy cikket, hogy már készitenek olyan mobilt, amibe direkt titkositani lehet bizonyos hivásokat, tehát ha arról a számról hivnak, az nem jelenik meg a kijelzőn, az sms-nél se.
2013. jan. 24. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem csak arról van szó hogy ha kezedbe adom a mobilom ne tudd visszanézni hogy kit hívtam, hanem semmilyen után után ne lehessen utána nézni, informatikus se tudjon. A számítógéphez hasonlóan gondolom mert az nem elég ha te törlöd az előzményeket, az attól még visszakereshető például a hatóság számára.
2013. jan. 24. 12:12
 3/12 anonim ***** válasza:
olyan nincs. azt is megtudják, merre vagy. egyetlen megoldás ha más nevére szóló sim kártyát használtsz. de azt is ki tudják nyomozni, hogy te vagy :(
2013. jan. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Kinyomozható azt értem, például a telefonszolgáltatónál. De magát a telefon "agyát, memoáriját" nem lehet "kiszedni, inaktiválni" hogyha te sim kártya nélkül megtalálod akkor semmilyen információhoz ne juthass ?!
2013. jan. 24. 12:40
 5/12 anonim ***** válasza:
ez megint két dolog. a telefonon belül nem maradnak olyan információk mint pld honnan indítottad a hívást, kit hívtál ,feltéve hogy törölted. de bármit csinálsz a mobillal, a szolgáltató rendszeréből évek után is elõ tudják keresni pld a híváslistád
2013. jan. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ezt értem ez tiszta, mondtam is. A szolgáltatót nem lehet kijátszani,de ez nem is baj. De sajnos a telefon belső agyából (csak így tudom kifejezni magam mert nem vagyok túl jártas a témában)nem tűnik el minden azzal hogy a bejövő hívásoknál kitörlöm. A kérdés lényege tehát hogy ezzel lehet-e valamit csinálni, mint például ha a számítógépben wichestert kiveszem vagy kicserélem, de akkor sajnos nem működik. Ki lehet-e a telefonból szereltetnem ezt a belső agyat úgy hogy az hívás bonyolításra alkalmas maradjon de ne jegyezze meg hogy milyen kártya volt benne és milyen számot tárcsáztam stb ?!
2013. jan. 24. 15:28
 7/12 anonim ***** válasza:
vegyél egy régi, nyomógombos telefont, aztán, miután végeztél a hívásaiddal, dobd bele egy erősebb turmixgépbe/locsold le benzinnel, és "burn, baby, burn!"
2013. jan. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
elég ragaszkodó vagyok a tárgyaimhoz másrészt elég költséges lenne ez,ráadásul gyakorlatban kivitelezhetetlen hogy lebonyolítok egy hívást majd meg is ölöm a telomat...
2013. jan. 24. 20:47
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet a teló memoriáját "kivenni" úgy, hogy közben azért működőképes maradjon. Viszont olyan publikus program sincs, amivel a törölt adatokat elő lehet szedni róla. (számitógépes adattárolókon megsemmisitő progikkal, vagy többszörös felülirással szokták olvashatatlanná tenni a bizalmas adatokat) Úgyhogy a kérdésed leginkább elméleti, vagy ha ez komolyan foglalkoztat, akkor kissé paranoid :)
2013. jan. 25. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem magánszemélytől tartottam hidd el...
2013. jan. 27. 00:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!