Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell Samsung E-250...

Hogyan kell Samsung E-250 telefon fényképezőgép funkciót átállítani?

Figyelt kérdés
Két Samsung E-250 es van a fiaimnak,az egyik fényképezője:1.függőlegesen tükröz(lefényképez egy autót és a képen a rendszám fordítva van! 2.Nem lehet vele széles un. fekvő képet csinálni,mert ha elfordítod a telefont 90 fokkal a kép nem foglalja el az egész kijelzőt,állva marad!A másik telefonnál ez jól müködik.A használati utmútatóban a tükrözést megtaláltam,de a telefonon a fényképezőgép beállítása menüt nem!Aki tudja részletes menüt irja le, hol tudom beállítani!Köszi
2009. aug. 31. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én E250-nek nincs ilyen tükrözéses funkciója. Ez nem valami utólag telepített dolog rajta??
2009. aug. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs,de a gyári leírásban benne van!Az egyik T-mobilos a másik függetle,de nem hiszem,hogy bettől változna a menü.Mondom a gyári leírásban megtaláltam csak a telefonban nem!!
2009. aug. 31. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!