Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Autós töltő! Melyik jobb?

Syrakusa kérdése:

Autós töltő! Melyik jobb?

Figyelt kérdés

Mit befolyásol? (USB töltő)

Az érdekelne,hogy ha az Én telóm akkumulátora 1500 mA.

Szeretnék venni autós töltőt,de kettő közt döntésképtelen vagyok,mert hiányosak az ismereteim -e téren

Az egyik 1000mA - es (ami elvileg a telómhoz készül,való után gyártásban)de ez csak egy sima USB adapter illetve van egy másik ami szivargyújtó elosztó és USB adapter is egyben de itt csak 500 mA - es.

Igazából a másodikra lenne nagyobb szükségem de fele akkor a teljesítménye.

Sokat használom a telefonomon a GPS - t és ezért van szükségem egy autós töltőre,h ne kapcsoljon ki menet közben/lemerüléstől/.

Mi van ha csak az 500 mA - ost veszem az 1000 mA helyett?Nem teszi tönkre az aksim?Tud annyit tölteni,h állandó legyen a töltöttségi szintem?

Aki tud legyen kedves segíteni,mert ehhez nagyon hü(ly)e vagyok.


U.I.: Közben találtam egy 2100 mA - t is.....Szóval a kérdés,mi van akkor ha egy 1500 mA - es (telo)aksit olyan töltővel töltök aminek a max teljesítménye......

500 mA?

1000 mA?

2100 ma?

Melyik lenne Nekem a legmegfelelőbb?


Előre is köszönöm!



2013. jan. 24. 14:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!