Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U szoftver frissítés?

Sony Xperia U szoftver frissítés?

Figyelt kérdés
Nextelshop.hu-n rendeltem 1 xperia u-t,holnap érkezik.Azt szeretném megtudni hogy ha frissítem itthon az androidot akkor itt is elvész a garancia vagy itt lehet?Olvastam hogy gsmline-n rendelt telefonoknál ha itthon frissíted akkor a garancia nem érvényes.Itt lehet otthon frissíteni vagy itt is elvész a garancia?És miben különbözik/változik a szoftver frissítés után?

2013. jan. 24. 16:50
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és ha lehet frissíteni a menetét is írjátok le légyszíves.
2013. jan. 24. 16:52
 2/7 anonim ***** válasza:
A garanciát jem tudom, érdeklődj tőlük telefonon. A menete: rádugod a tepefont a gépre, telepíted a pc companiont, amit felajánl, a pc companion meg fogja mondani, hogy lehet e frissíteni, vagy nem, ha lehet, akkor kattints a frissítésre, és kövesd az utasításait.
2013. jan. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én nem frissíteném, mert lassabb lesz tőle a telefonod.
2013. jan. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
pár helyen gyorsulást írtak a szoftver frissítése után.Amugy mi változik ?Mi a különbség a 2.3.7 es és a 4.0.4 android között?
2013. jan. 24. 21:54
 5/7 anonim válasza:
Azt nem tudom sajnos, de például az én Xperia Ray-em annyira lelassult tőle, hogy a gta 3-mat nem is bírta már el és lefagyott az egész, szóval csak ilyen amőba szerű játékokkal tudok játszani. Na meg amúgy az egész telefon rossz lett tőle és olvastam valahol hogy Xperia U-nál is lassabb lesz.
2013. jan. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hello, Sony Companion alkalmazással frissítheted a szoftvert, ez a Sony hivatalos alkalmazása, ha ezzel csinálsz frissítés 4.0-ra a garancia megmarad, amúgy szerintem a 4.0 szoftver rengeteg dologban lepipálja a 2.3 verziókat, jóval gyorsabb és jobban kezelhetőbb :)
2013. jan. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem is U van, frissítettem 4.0-ra, nem kellett volna! Nagyon megfogja a hardvert, félelmetesen szaggat és akadozik. Frissítés előtt egyébként le is kell okéznod egy nyilatkozatot, melyben tudomásul veszed, hogy a frissítés a teljesítményre hatással lehet, mivel jóval nagyobb a gépigénye, mint a 2.3-nak. Személyes véleményem szerint ráadásul rondább is a 4-es, mint az eredeti.

Ma jelzett a készülék, hogy van új elérhető szoftververzió. Megpróbálom arra is frissíteni, hátha javul a helyzet - mert visszacsinálni sajnos egyszerű módszerekkel nem lehet.

2013. febr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!