Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok görgethető...

Hogyan tudok görgethető háttérképet beállítani, Samsung Galaxy S III-as készüléken?

Figyelt kérdés
Már többféle alkalmazást is letöltöttem, ami a görgethetőség lehetőségét kínálja, viszont egyszer sem sikerült úgy beállítanom, ahogy annak lennie kell. Teljesen mindegy, mit csinálok, meddig húzom a képhatárt, csak annyi történik, hogy beállítja háttérképnek, amit konkrétan én is meg tudok csinálni, mindenféle progi vagy alkalmazás nélkül. Olvastam viszont, hogy ez a dolog lehetséges, úgyhogy valószínűleg nálam lesz a probléma. Meg tudná valaki mondani, hogy mégis mit csináljak?
2013. jan. 24. 21:27
 1/6 anonim válasza:
nekem mondjuk y van, és ha függőlegesen húzom a kivágást, akkor nekem sem görgeti, csak akkor, ha vízszintesen húzom szét. de ha bemész egy telefonos üzletbe, ott 2 perc alatt megmutatják.
2013. jan. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mindegy, hogy melyik kis ikont húzom, az eredmény ugyanaz: az egészet kisebbre veszi.
2013. jan. 27. 14:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem igazan ertem. Egesz pontosan mit es hogyan szeretnel gorgetni?
2013. jan. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát, hogyha több oldalam is van a kezdőképernyőn, akkor azokat tudom húzni, hogy arrébb menjen.. Pff, nem nagyon tudom ezt máshogy mondani. És olvastam, hogy lehet ilyet beállítani, gondolom nagyobb képek esetében. Mindössze csak azt nem tudom, hogy hogyan lehet ezt beállítani. Egyébként pedig a letöltött, élő hátterek egy részét sem tudom úgy beállítani, hogy rendesen működjön.
2013. jan. 31. 19:43
 5/6 Anta1234 válasza:
Nekem is ez a problémám...csak a Galaxy S3 minivel. Azt szeretné a kérdező kérdezni, (gondolom én) hogy a háttérképet, hogy lehet úgy beállítani, hogy a 7db mozgatható felülettel együtt mozogjon, mint mondjuk az S2 készüléken. Én se tudom hogy kell a hátteret fekvő nézetbe beállítani, mert csak függőlegesen tudom beilleszteni a kép egy részét és az nem mozog se jobbra se balra, mikor görgetek. Előre is köszi a válaszokat :)
2013. febr. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a bajom s4-nel. Valaki rajott kozbe?
2013. júl. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!