Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez milyen márkájú/típusú...

Ez milyen márkájú/típusú mobiltelefon?

Figyelt kérdés
[link]

2013. jan. 25. 02:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a kép kemény. Úgy tűnik, mintha az akkufedél le lenne szedve és csak egy telefonálás erejéig tette vissza a fiatalember az akkut. Csak nem ennyire félnek hogy lehallgatják őket? :DDDD Ez egy vicc b+...
2013. jan. 25. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Be tudnád linkelni a cikket?


tineye -jal nem találom az eredetit. :(


[link]

2013. jan. 25. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Innen van a kép: [link]


Találtam egy nagyobb felbontású változatot is, ezen tényleg úgy néz ki, hogy a hátlap nincs rajta:

[link]

2013. jan. 25. 18:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia, köszi a linket én nem találtam meg pedig gugliztam is rá és látom még 2012. novemberi a cikk.


Igen az a fehér az akkujának tűnik még mindig. Hát mi titka lehet egy politikusnak ha ennyire f0sik hogy lehallgatják, mert hát nem véletlen szedi le az ember az akkufedőt.


Nincs benne LJ vagyonbevallásában hogy milyen teló? Mert van aki még azt is feltünteti.


Amúgy ez miért érdekes, hogy milyen telefonja van? A telefon szoftvere vagy a vas, maga a telefon márka típus érdekel?

2013. jan. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen, a telefon típusa érdekelne, mert bár elég sok mobil megfordult már a kezemben, ezt nem tudom beazonosítani.
2013. jan. 26. 22:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem Blackberry...


[link]

2013. jan. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

...talán egy BB Bold

[link]

2013. jan. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!