Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel One Touch 995 Ice...

Alcatel One Touch 995 Ice Cream Sandwich?

Figyelt kérdés

Frissíteni akartam az alcatel telefonom ICS-re (telón keresztül). Le is töltötte, el is indult a telepítés, azonban hirtelen megakadt és csak egy felkiáltójel jelenet meg egy androidos logóval. Kivettem az akksit, utána pedig visszaállt Gingerbreadre és működött tovább. Megpróbáltam még egyszer és ugyanez történt. JA A TELÓ ROOTOLVA VAN!

Most pedig el akartam vinni egy szakemberhez aki ilyesmikkel foglalkozik, hogy meg bírná-e csinálni és azt válaszolta rá, hogy egyszer csinált ilyet és azóta soha többet nem mert, úgy elcsesződött a teló.

Pedig tudjuk, hogy ügyes, akármi baja van a telónknak hozzá visszük.

Most pedig nem tudom...elvigyem egy telefonos boltba (pl capri) és ott ráteszik? Vagy ne kockáztassak? Mit gondoltok?

Légyszi válaszoljatok. Köszi :)



2013. jan. 25. 16:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

az a baja, h rootolva van, mert úgy ügye nem lehet hivatalosan frissíteni

tedd vissza az eredeti romot, úgy menni fog elméletileg

2013. jan. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Először próbálkozz egy unroottal, majd ne OTA próbáld meg frissíteni, hanem az Alcatel szinkronizációs szoftverén keresztül, géppel.Hátha úgy megoldódik a problémád.
2013. jan. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

értem, köszi a gyors hozzászólásokat. :)

Az a baj, hogy nem én rootoltam és egyébként sem tudom, hogy kell. Úgy nem lehet, hogy rajta marad és úgy frissítem?

2013. jan. 25. 17:03
 4/12 anonim ***** válasza:
nemlehet
2013. jan. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de hát h-h? nem azért kell rootolni, hogy utána rárakhassam? én ezt nem értem...
2013. jan. 26. 17:10
 6/12 anonim ***** válasza:

nem

root-olni azért kell, h minden jogot megkaphass.

un-root-old a telefonod, és akkor telepítsd

2013. jan. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

előző vagyok


ahoz kell root-olni, hogy főzött rom-ot tudj rárakni a telefonodra

2013. jan. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
értem. és ha egy ics-s romot rakok rá? vagyis csak rárakom nem pedig frissítem? vagy az úgy nehéz?
2013. jan. 26. 18:06
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne kerdezoskodj, ne ertetlenkedj, ne akarj fozott romot a telora, mert onmagaban a root nem eleg hozza.


Unrootolj, es frissitsd hivatalosan ics-re.

2013. jan. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

miért ne kérdezősködjek? :D ez az oldal arra van h kérdezzek. LOL

amúgy unrootolni akartam a super one click-el. el is indult, de aztán azt írta ki h nincs rajta a superuser. ez pedig nem igaz mert rajta volt csak unrootolás közben levette. ráraktam megint a superusert és megcsináltam megint a folyamatot, nem ment.

Aztán akartam csinálni egy screenshot-ot (egy ilyen progival ami rootolt telókhoz jó). az pedig azt írta ki h nincs rootolva....

Ja és megpróbáltam megint frissíteni (gondoltam hátha akkor tényleg unrootolva van), de megint csak a felkiáltójel jött elő.

Nem tudom mit csináljak...

2013. jan. 31. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!