Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vízálló vagy mo-i hivatalos...

Vízálló vagy mo-i hivatalos garanciás telót vegyek?

Figyelt kérdés

Sony-tól néztem telókat és olyan kéne ami egy pár évig jó lesz még csak nem tudom olyat vegyek ami vízálló pl.xperia acro s, vagy xperia v, xperia z (de az majd ártól függ)


tudom, h nem a sony telóknak a képernyője a legszebb de nekem sony telók jönnek be.. :P


az xperia acro s és a xperia v nincs hivatalosan mo-n csak gsm boltokba ezért csak 1 év bolti garis, de viszont vízállóak


és ez a probléma, hogy vagy vízálló vagy nem

a vízálló telóknak kell a jól befedettség minden dugaj fedve van ez jó mert nem megy bele víz, de mivel sokat hallgatok zenét attól félek, hogy az ajtócskák nem jól zárnak majd, és leszakadnak esetleg

[link]


nem volna hátrány a kameragomb

az acro s be tetszik hogy adnak hozzá dokkolót

úgy láttam hogy az xperia z hez is de az elég drága.. meg még ki se jött



nem tudok dönteni


Xperia Acro S, T, TX, V, Z, ZL


ezeket néztem, olyan kéne ami még pár évig jó...



2013. jan. 25. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem Xperia V. Hiába 1 év gari, ha addig kibírja, fogja tovább is. És amúgy ha esetleg tehetek egy Sonyn kívüli javaslatot, ezt nézd meg:

[link]


Hátha megtetszik.

2013. jan. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

dik ez ma lett tesztelve :D

nem rossz, de majd még böngészek azért úgyis várnom kell még, mert nem jött össze amiből tellene rá :S

2013. jan. 25. 18:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Z!!!
2013. jún. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!