Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik még megbízható telefon?

Létezik még megbízható telefon?

Figyelt kérdés
ami nem a régi nokia stb... hanem új, modern. de nekem pl az android nagyon nem jött be. állandóan lefagy, nem érhető el a hálózat, újraindul, nagyon sok gond van vele. na most ha ezt éppen vészhelyzetben játssza el ezt az nem a leghálásabb dolog. tudtok ajánlani valamit? vagy tényleg be kell szerezni egy gagyitelefont?
2013. jan. 25. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Az én androidos telóm még a felsoroltak egyikét sem mutatta.
2013. jan. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Ha android nem jön be, akkor válaszd a Windows Phone-kat. Én személy szerint nagyon jónak találom őket - bár nem túlzottan személyre szabhatóak. Ilyen pl. A nemsokára megérkező Lumia 620, Lumia 610(ez vagy másfél éves, de szerintem nagyon jó és stabil telefon), illetve HTC windows phone és hasonlók. Tényleg ajánlom őket, rendkívül jól csatlakoznak a wifihez - nagyon stabilan-, és sosem fagynak le, nincsenek átviteli problémák, semmi.
2013. jan. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy windows phone -os telefont használj, vagy iphone -t.
2013. jan. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!