Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a jobb? (többi...

Melyik telefon a jobb? (többi lent)

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy S3 vagy Nokia Lumia 920

A Galaxy s3-ra van splinter cell conviction?

A válaszokat előre is köszönöm.


2013. jan. 25. 20:10
 1/4 anonim válasza:
S3
2013. jan. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 orbit-titkosnév válasza:
És mia a r.nak a játékba raktad? Am a lumia az semmi, egy f-s s3-al jobban jársz sztem
2013. jan. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A lumia 920 nem f*s. Sebességben legalább az s3-as szintjén van, de a wp8 miatt még gyorsabb is, viszont a wp hátránya a kevesebb alkalmazás. De én akkor is a lumia 920-at ajánlom a sebesség, a jobb anyaghasználat, a jobb kamera, a szebb kijelző miatt.

És előre is hangsúlyozom, hogy nem vagyok lumia fan, mert aki ismer (már elég régóta válszolgatok , és elég régóta a toplista első 10 helyezettje között vagyok), az tudja, hogy alig szoktam lumia-kat ajálngatmi, mert én jobban szeretem az androidot, de szerintem a lumia 920 jobb a galaxy s3-nál.

2013. jan. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tisztelt Bambusz1


Nagyon szépen köszönöm a válaszodat.

Na ez legalább egy értelmes válasz.

2013. jan. 27. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!