Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonon megszólal egy 3....

Mákvirág83 kérdése:

Telefonon megszólal egy 3. személy. Mitől lehet ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az elmúlt héten többször történt velem, hogy telefonon beszéltem, és egy harmadik személy közbeszólt.Ilyenkor az, akivel beszéltem nem hallott semmit, sőt engem se.Én nem tudtam megszólalni, annyira fura volt, de igazából csak egy-egy rövid mondatot hallottam.Utána vagy szétkapcsol a vonal, vagy visszatért az a vonalba, akit hívtam.Van erre magyarázat???Szeretnék racionális magyarázatot találni a problémámra, tud valaki segíteni?Felhívtam ma a szolgáltatómat, és ilyenről nem hallottak még.Mondták , hogy egyszer-egyszer megeshet összekapcsolás mással, de nem egy héten 5-ször!Mi lehet ez???



2013. jan. 25. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szellemek. Vagy terhes vagy.
2013. jan. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már én is a szellemekre gondoltam.Van ilyen?Mit csináljak?Kicsit félek.Fura dolgokat mondanak.Terhes nem lehetek....bár nem értem az összefüggést.
2013. jan. 26. 17:50
 3/4 anonim válasza:
igen, valószínű terhes vagy.
2013. márc. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na? Mi volt?
2014. okt. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!