Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A tabletem folyton lefagy. Mi...

A tabletem folyton lefagy. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Vettem egy tabletet (JXD s5110), és mivel gyakorikerdesek.hu-n azt írták hogy a task killer nem bántja az android 4-et, ezért raktam fel egyet, de azóta folyamatosan leállnak, lefagynak az alkalmazások (,,az indító alkalmazás leállt" stb) és egy idő után az egész tablet is. Újratelepítés után sem változott (Skelrom).

#Android #tablet #skelrom
2013. jan. 26. 06:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Android 4 ICS-hez nem szükséges Task Killer-t használnod.

Mit telepítettél újra? Ha egy alkalmazás okozza a gondot, akkor indítsd el csökkentett módban tableted, majd a Beállítások/Alkalmazások menüpontban töröld le a gyanús alkalmazásokat.

2013. jan. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt telepítettem újra, de nem találok olyan alkalmazást, ami gyanús lenne. task killert már letöröltem.

2013. jan. 26. 06:28
 3/8 A kérdező kommentje:
feltelepítettem egy street fighter 4-et (titanium backuppal) közben használtam a super task killert, és azóta random lefagynak a programok.
2013. jan. 26. 06:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor lehetséges, hogy ezek okozzák, sajnos meg kell válnod tőlük.

Ezen az oldalon leírják milyen lehetőségeid vannak még:

[link]


Tesóm custom GB romos X8-asán is volt egy hasonló hiba. Felraktuk rá a WhatsUp-ot, amitől teljesen befagyott. Újraindítottuk, de csak a boot animáció ismétlődött. Elindítottuk csökkentett módban, letöröltük az említett alkalmazást és minden helyre állt.

2013. jan. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nekem is ez lenne a problémám..

Navon tab 4.0.4. android

Be sem tudom már kapcsolni ,vagy néha bejön a logo ,és nem megy tovább ,

Próbáltam már bekapcsolás gomb ,és hangerő gombbal egyszerre ,de ott is lefagy ,,,használtan vettem , garancia nélkül.

2013. jan. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor csinálj szoftverfrissítést.
2013. jan. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldani a problémát, ha hiszitek ha nem, le kellett törölni a street fighter 4-et, és tökéletesen megy. (de még az adatfájlokat is!!!)
2013. jan. 28. 06:23
 8/8 anonim válasza:

Köszi, de hogy csináljak szoftverfrissitést ha be sem kapcsol sehogy .

Valaki megcsinálná Budapesten ?..

2013. jan. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!