Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy huawei ascend y200am....

Van egy huawei ascend y200am. Azt írja h belső memó hely 151 mb. ebből 14MB szabad. De hogyan? Belső sd kártyát töröltem már (volt egy ilyen funkció) ötletek mit tegyek h legyen hely a belsőn? Csak az alap appok vannak rajta

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 10:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az egy ócska alsókategóriás android. 256mb ramja van neki amiből amint irtad 14 marad mert anny kell a rendszernek és a futó alkalazásoknak. Nem nagyon tudsz vele mint csinálni. Jobb telefont kell venni.
2013. jan. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

nem a ram...

a rom...

mert a masik huawei ascend y200ami van itthon annak a belső memója 151/95mb.

de ezen most is csak 151/20, pedig letöröltem az uccsó dolgot amit tudtam

2013. jan. 26. 13:12
 3/11 anonim ***** válasza:
A telefonnak, ha csak az alap appok vannak rajta ~89MB szabad memóriájának kell lennie. Tudom, mert nekem nekem is ilyen telefonom, van. Ráadásul az a 151 MB-os tárhelyet az alkalmazások használják fel. Amit te töröltél a telefon multimédiás tárhelye volt(Belső SD kártya, ennek semmi köze az alkalmazásokhoz, azok nem ide települnek). Az elsőnek, meg kb. annyi esze mint egy marék bogárnak, még a kérdést sem értette(vagy a kérdező tette fel nagyon rosszul a kérést, a RAM és a ROM nem összekeverendő!), ugyanis a RAM-nak semmi köze sincs a telepített appokhoz, azokban az ÉPPEN FUTÓ alkalmazások "laknak". Alapesetben 60-70 MB szabad RAM-nak kell lennie a RAM "szabadon felhasználható részéből", ami ~150MB(a többit alapból megeszi a droid).Végül pedig te (kérdező), összekevered a Belső SD kártyát, és a programoknak fenntartott tárral. Nézd meg mégegyszer mert ha semmilyen alkalmazás nincs feltelepítve, akkor meg kell lennie a 88,xxMB-nak. Amúgy meg ha szűkösködsz a tárhellyel, vegyél MicroSD kártyát.
2013. jan. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az elsőnek, ha tényleg 14MB maradna a RAM-ból alapesetben, akkor még a böngésző se indulna el rajta.Szerencsétlen...
2013. jan. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Okostónik. Ti nem vagytok tisztában a fogalmakkal.

256 MB RAM + 512 MB ROM + microSD kártya

2013. jan. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#3. vagyok. Ok, h. 512 MB ROM, de erre ezen foglal helyet maga az OS, ebben van benne az a bizonyos 1xxMB memória a programoknak, meg a belső multimédiás tárhely(ezt ennél a telefonnál BELSŐ SD-kártyának nezvezik). Mi a nem érthető ebben?
2013. jan. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok. a programoknak fenntartott tárhelyet nevezzük belső memóriának(nem a ROM-ot).
2013. jan. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

minden alkalmazást letöröltem, csak az alap appok vannak fent: youtube, google maps, és ilyenek. azokank is a gyorsíttó tárát ürtettem, és 21mb szabad hely van.


van benne sd kártya, de ma is amikor 1 appot fel akartam rakni (akkor még 14mb hely volt csak) nem engedte, mert h nincs hely. pedig az van beállítva hogy külső memóra pakoljon...

2013. jan. 26. 17:17
 9/11 anonim ***** válasza:
Akk ajánlott felkeresni a garanciát...
2013. jan. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ki van üttetve. Inkább nem
2013. jan. 28. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!