Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 610-em van. Hogy...

Nokia Lumia 610-em van. Hogy tudok rajta beállítani egyedi csengőhangot?

Figyelt kérdés

2013. jan. 26. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Itt meg van vágva előre minden,rákeresel azt letöltöd.Először az alkalmazáson belül menti,majd onnan mentsd a telefonra.Ha a pc-s oldalról szeded le az app-ot,nem a telefonról,a Zune legyen megnyitva(tálcára lerakva)akkor megy át a telefonra.Van hasonló alkalmazás kismillió,ez csak egy példa.

Ha te szeretnéd,akkor neked kell megvágni a zenét,valami ingyenes zenevágó programmal.Majd ha bekerült a Zune-ba,jobb egér gomb,szerkesztés,műfajt átírod Ringtone-ra,és úgy húzd a telóra.A csengőhangokhoz rakja, nem a zenékhez.25-30másodpercesre vágd,akkor fogadja el.7.8 frissítéssel ami pár napon belül jön,kapsz a telefonra zenevágó alkalmazást,amivel még kényelmesebb lesz a történet.Amúgy jók ezek az alkalmazások,én megtaláltam a Juventus indulót is,meg minden zenét tényleg.Keresőjébe beírtam azt kidobta.Na most ez egy elég szűk rétegnek van,akkor gondolhatod a slágeres zenék biztos fent vannak.Remélem segítettem,ha kérdésed van majd írsz,Forza Juventus!:)

2013. jan. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ohh.köszönöm szépen^^ (:
2013. jan. 26. 12:23
 3/3 anonim válasza:

en ezt hasznalom :) ez a legegyszerubb.

ttoltsd le

[link]

2013. nov. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!