Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Felhívtak, hogy korlátozni...

Felhívtak, hogy korlátozni fogják a kimenő hívásokat?

Figyelt kérdés
ma este felhívtak és azt mondták, hogy túl sokat használtam ma a telefont (nem tudom megfogalmazni az a lényege, hogy túl sok pénz lett róla elhasználva) pedig nem sms-tem telefonáltam vagy interneteztem róla és mások sem... a héten kb egyszer hívtam fel egy barátom semmi több. Szóval nem tudom, hogy mi történt az előfizetésem 2000 Ft a T-mobilnál. Nah és az lenne a kérdésem, hogy a T-mobilenál esetleg megnézhetem a hívásokat és az sms-ket és azoknak az sms-eknek a tartalmukat mert nem tudom, hogy mi történt

2013. jan. 26. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
ha okostelefonod van és nincs letiltva a mobilnet akkor a háttérben az alkalmazások letöltenek adatokat és az költség.
2013. jan. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Személyesen bemész egy T-pont üzletbe és kérsz egy részletes híváslistát. Azon rajta lesz mit és milyen irányba forgalmaztál.


Ami mondjuk tipikusan nagy adatforgalmat tud generálni úgy, hogy a gatyád is rámegy az a Netstart mobilinternet.

Ha azzal internetezel és letöltesz néhány 10 megát már több tízezer forintos számlád lesz.

2013. jan. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!